Català
| Número de peça: | MB95F128MBPF-G-JNE1 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.4V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 100-QFP (14x20) |
| Velocidade | 16MHz |
| Serie | F²MC MB95120MB |
| Tamaño de RAM | 2K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 60KB (60K x 8) |
| Periféricos | LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 100-BQFP |
| Paquet | Bulk |
| Tipo de oscilador | External |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C |
| Número de E / S | 87 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 12x8/10b |
| Tamaño central | 8-Bit |
| Procesador de núcleo | F²MC-8FX |
| Conectividade | I²C, LINbus, SIO, UART/USART |
| Número de producte base | MB95F128 |
| MB95F128MBPF-G-JNE1 Detalls PDF [English] | MB95F128MBPF-G-JNE1 PDF - EN.pdf |




IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC ANALOG
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100QFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC ANALOG
IC ANALOG
IC MCU 8BIT 60KB FLASH
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 100LQFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MB95F128MBPF-G-JNE1Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|