Català
| Número de peça: | 13A-002G |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Measurement Specialties / TE Connectivity |
| Part de la descripció: | SENSOR 3PSIG 0.19" 0.1V TO8 |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $48.5681 |
| 200+ | $18.7956 |
| 500+ | $18.1358 |
| 1000+ | $17.8095 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | - |
| Estilo de terminación | PC Pin |
| Paquete de dispositivos de provedores | TO-8 |
| Serie | - |
| Tipo de presión | Vented Gauge |
| Estilo portuario | Barbless |
| Tamaño do porto | Male - 0.19' (4.78mm) Tube |
| Paquete / caso | TO-8 Style, 12 Leads |
| Paquet | Tube |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de saída | Wheatstone Bridge |
| Saída | 0 mV ~ 100 mV |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C |
| Presión operativa | 3PSI (20.68kPa) |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Presión máxima | 20PSI (137.9kPa) |
| características | Temperature Compensated |
| Aplicacións | Board Mount |
| Precisión | ±0.1% |




SENSOR 30PSIG 0.19" 0.1V TO8
CONN JACK MONO 6.35MM PNL MNT
SENSOR 5PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR PRES 5PSIG 0-100MV TO-8
13A0-55MHJ02 N/A
SENSOR PRESSURE
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
SENSOR 15PSIA 0.19" 0.1V TO8
SENSOR PRESSURE
SENSOR PRESSURE
SENSOR 15PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR 10PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR 100PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR PRESSURE
SENSOR PRESSURE
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SENSOR PRESSURE
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles







2024/06/5
2025/01/15
2025/01/20
2025/06/30
13A-002GTE Connectivity Measurement Specialties |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|