Català
| Número de peça: | 13A-015A |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Measurement Specialties / TE Connectivity |
| Part de la descripció: | SENSOR 15PSIA 0.19" 0.1V TO8 |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $48.7508 |
| 200+ | $18.8663 |
| 500+ | $18.204 |
| 1000+ | $17.8765 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración | - |
| Estilo de terminación | PC Pin |
| Paquete de dispositivos de provedores | TO-8 |
| Serie | - |
| Tipo de presión | Absolute |
| Estilo portuario | Barbless |
| Tamaño do porto | Male - 0.19" (4.78mm) Tube |
| Paquete / caso | TO-8 Style, 12 Leads |
| Paquet | Tube |
| Tipo de saída | Wheatstone Bridge |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Saída | 0 mV ~ 100 mV |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 125°C |
| Presión operativa | 15PSI (103.42kPa) |
| Tipo de montaxe | Through Hole |
| Presión máxima | 45PSI (310.26kPa) |
| características | Temperature Compensated |
| Número de producte base | 13A |
| Aplicacións | Board Mount |
| Precisión | ±0.1% |




SENSOR PRESSURE
SENSOR 5PSIG 0.19" 0.1V TO8
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SENSOR 15PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR PRESSURE
SENSOR 100PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR PRESSURE
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 125V
SENSOR 3PSIG 0.19" 0.1V TO8
13A0-55MHJ02 N/A
SENSOR 10PSIG 0.19" 0.1V TO8
SENSOR PRES 5PSIG 0-100MV TO-8
SENSOR 30PSIG 0.19" 0.1V TO8
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SENSOR PRESSURE
SENSOR PRESSURE
SWITCH PUSH SPST-NO 0.005A 5V
SENSOR PRESSURE
CONN JACK MONO 6.35MM PNL MNT
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles






2024/06/5
2025/01/15
2025/01/20
2025/06/30
13A-015ATE Connectivity Measurement Specialties |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|