Català
| Número de peça: | MB9BF324LPMC1-G-JNE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor (Infineon Technologies) |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 1+ | $3.3047 |
| 200+ | $1.279 |
| 500+ | $1.2351 |
| 1000+ | $1.2117 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 64-LQFP (10x10) |
| Velocidade | 72MHz |
| Serie | FM3 MB9B320M |
| Tamaño de RAM | 32K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 288KB (288K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Paquete / caso | 64-LQFP |
| Paquet | Bulk |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 50 |
| Tipo de montaxe | Surface Mount |
| Tamaño EEPROM | - |
| Conversores de datos | A/D 23x12b; D/A 2x10b |
| Tamaño central | 32-Bit Single-Core |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M3 |
| Conectividade | CSIO, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART, USB |
| Número de producte base | MB9BF324 |
| MB9BF324LPMC1-G-JNE2 Detalls PDF [English] | MB9BF324LPMC1-G-JNE2 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 192FBGA
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 192BGA
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
MB9BF328SPMC-GE1 FUJITSU
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MB9BF324LPMC1-G-JNE2Infineon Technologies |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|