Català
| Número de peça: | MB9BF324KPMC-G-JNE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Sin plomo / RoHS Cumple con |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 250+ | $3.0988 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 48-LQFP (7x7) |
| Paquete estándar | 250 |
| Velocidade | 72MHz |
| Serie | FM3 MB9B320M |
| Tamaño de RAM | 32K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 288KB (288K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Estado da peza | Active |
| Empaquetado | Tray |
| Paquete / caso | 48-LQFP |
| Tipo de oscilador | Internal |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 35 |
| Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tempo de entrega estándar do fabricante | 24 Weeks |
| Estado libre de chumbo / Estado RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Tamaño EEPROM | - |
| Descrición detallada | ARM® Cortex®-M3 FM3 MB9B320M Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 288KB (288K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) |
| Conversores de datos | A/D 14x12b, D/A 2x10b |
| Tamaño central | 32-Bit |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M3 |
| Conectividade | CSIO, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART, USB |
| MB9BF324KPMC-G-JNE2 Detalls PDF [English] | MB9BF324KPMC-G-JNE2 PDF - EN.pdf |




MB9BF324KPMC-G-JNE2
Cypress Semiconductor - Y-IC és un distribuïdor de qualitat dels productes de Cypress Semiconductor, oferint als clients els millors productes i serveis.
L’MB9BF324KPMC-G-JNE2 és un microcontrolador d’alta performance de 32 bits basat en ARM Cortex-M3 de la sèrie FM3 MB9B320M de Cypress Semiconductor. Inclou una àmplia gamma de perifèrics i interfícies integrades, fent-lo apte per a diverses aplicacions embegudes.
Núcli ARM Cortex-M3 de 32 bits
Frecuència de funcionament de 72MHz
Memòria de programa FLASH de 288KB
32KB de memòria RAM
Conjunt extens de perifèrics incloent DMA, LVD, POR, PWM i WDT
Interfícies de comunicació diverses com CSIO, EBI/EMI, I2C, LIN, UART/USART i USB
Convertidors ADC de 14x12 bits i DAC de 2x10 bits
Núcli ARM Cortex-M3 potent de 32 bits per a un rendiment eficient
Conjunt flexible de perifèrics per a una àmplia varietat d’aplicacions embegudes
Operació de baix consum amb un rang ampli de tensió d’alimentació de 2,7V a 5,5V
Rango ampli de temperatura de funcionament de -40°C fins a 105°C
Embalatge en fase impermeable LQFP de 48 potes (7x7)
Embalatge en safata
Complint amb la normativa RoHS
Aquest producte forma part activa i contínua del portfolio de Cypress Semiconductor.
Existeixen models equivalents i alternatius. Contacteu amb el nostre equip de vendes per a més informació.
Sistemes de control industrial
Domòtica
Dispositius mèdics
Electrònica portàtil
Electrònica vehicle
El fullet de dades més actualitzat per a l’MB9BF324KPMC-G-JNE2 està disponible al nostre lloc web. Es recomana als clients descarregar-lo per obtenir tots els detalls tècnics.
Es recomana als clients sol•licitar un pressupost per a l’MB9BF324KPMC-G-JNE2 al nostre lloc web. Obtingueu un pressupost ara o exploreu més informació sobre aquest producte.
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
MB9BF328SPMC-GE1 FUJITSU
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 96BGA
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles





2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MB9BF324KPMC-G-JNE2Cypress Semiconductor |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|