Català
| Número de peça: | MB9BF322MPMC1-G-JNE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Sin plomo / RoHS Cumple con |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 180+ | $4.0469 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 80-LQFP (14x14) |
| Paquete estándar | 90 |
| Velocidade | 72MHz |
| Serie | FM3 MB9B320M |
| Tamaño de RAM | 16K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 160KB (160K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Estado da peza | Active |
| Empaquetado | Tray |
| Paquete / caso | 80-LQFP |
| Outros nomes | CY9BF322MPMC1-G-JNE2 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de oscilador | Internal |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 65 |
| Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tempo de entrega estándar do fabricante | 26 Weeks |
| Estado libre de chumbo / Estado RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Tamaño EEPROM | - |
| Descrición detallada | ARM® Cortex®-M3 FM3 MB9B320M Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 160KB (160K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14) |
| Conversores de datos | A/D 26x12b, D/A 2x10b |
| Tamaño central | 32-Bit |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M3 |
| Conectividade | CSIO, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART, USB |
| MB9BF322MPMC1-G-JNE2 Detalls PDF [English] | MB9BF322MPMC1-G-JNE2 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 288KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2025/06/6
2025/01/22
2025/07/2
2025/03/30
MB9BF322MPMC1-G-JNE2Cypress Semiconductor |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|