Català
| Número de peça: | MB9BF322KQN-G-AVE2 |
|---|---|
| Fabricant / Marca: | Cypress Semiconductor |
| Part de la descripció: | IC MCU 32BIT 160KB FLASH 48QFN |
| Fulls de dades: |
|
| Estat RoHs: | Sin plomo / RoHS Cumple con |
| Pagament: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forma d'enviament: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Compartir: |
Ship From: Hong Kong
| Quantitat | Preu unitari |
|---|---|
| 260+ | $3.4263 |
Enviaments en línia RFQ: Respostes ràpides, millors preus!
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Voltaxe - Subministración (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Paquete de dispositivos de provedores | 48-QFN (7x7) |
| Paquete estándar | 260 |
| Velocidade | 72MHz |
| Serie | FM3 MB9B320M |
| Tamaño de RAM | 16K x 8 |
| Tipo de memoria do programa | FLASH |
| Tamaño da memoria do programa | 160KB (160K x 8) |
| Periféricos | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| Estado da peza | Active |
| Empaquetado | Tray |
| Paquete / caso | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Outros nomes | CY9BF322KQN-G-AVE2 |
| Atribut del producte | Valor d'atributs |
|---|---|
| Tipo de oscilador | Internal |
| Temperatura de operación | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Número de E / S | 35 |
| Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Tempo de entrega estándar do fabricante | 24 Weeks |
| Estado libre de chumbo / Estado RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Tamaño EEPROM | - |
| Descrición detallada | ARM® Cortex®-M3 FM3 MB9B320M Microcontroller IC 32-Bit 72MHz 160KB (160K x 8) FLASH 48-QFN (7x7) |
| Conversores de datos | A/D 14x12b, D/A 2x10b |
| Tamaño central | 32-Bit |
| Procesador de núcleo | ARM® Cortex®-M3 |
| Conectividade | CSIO, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART, USB |
| MB9BF322KQN-G-AVE2 Detalls PDF [English] | MB9BF322KQN-G-AVE2 PDF - EN.pdf |




IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 96BGA
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 48QFN
IC MCU 32BIT 288KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64QFN
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 80LQFP
IC MCU 32BIT 160KB FLASH 64LQFP
2026/05/12
2026/05/8
2026/04/28
2026/04/20
2026/04/17
2026/04/8
2026/03/31
2026/03/23
2026/03/20
2026/03/9
2026/03/4
2026/02/28
2026/02/3
2026/01/28
2026/01/19
2026/01/16
2026/01/9
2025/12/29
2025/12/25
2025/12/17
2025/12/10
2025/12/4
2025/11/25
2025/11/20
2025/11/11
2025/11/3
2025/10/30
2025/10/22
2025/10/16
2025/10/9
2025/09/28
2025/09/17
2025/09/9
2025/09/1
2025/08/25
2025/08/20
2025/07/3
2024/12/18
2023/06/21
2023/04/27
2022/07/1
2021/03/4
2020/09/10
2020/01/23
0 Articles




2026/05/21
2026/05/20
2026/05/20
2026/05/20
MB9BF322KQN-G-AVE2Cypress Semiconductor |
Quantitat*
|
Preu objectiu (USD)
|